GABINET STOMATOLOGICZNY

Nasz gabinet przy ulicy Krakusa 1 w sposób profesjonalny dba o zęby i zdrowy uśmiech wszystkich pacjentów. Oferujemy szeroką gamę usług stomatologicznych, które wykonywane są przez zespół dentystów, chirurgów szczękowo-twarzowych, wykwalifikowanych techników oraz higienistek dentystycznych, co stanowi o końcowym sukcesie terapeutycznym. Dr n. med. Justyna Witalińska-Łabuzek jest lekarzem medycyny i jednocześnie stomatologiem, który w sposób profesjonalny pomaga chorym z najbardziej skomplikowanymi i bolesnymi problemami w jamie ustnej, o czym świadczą liczne internetowe opinie i komentarze. Nasz gabinet świadczy usługi z zakresu stomatologii, periodontologii, chirurgii stomatologicznej oraz szczękowo-twarzowej, implantologii, endodoncji, a także pedodoncji, czyli stomatologii dla najmłodszych. U tych ostatnich Pani Doktor zawsze stosuje „gaz rozweselający“, co powoduje, że milusińscy nie czują bólu ani strachu i zawsze są uśmiechnięci. Integralną częścią zadbanej jamy ustnej są systematyczne wizyty u dyplomowanej Pani higienistki, która metodą ultradźwiękową w sposób profesjonalny, dokładny i bezbolesny usunie nawet najgłębszy kamień nazębny.

W gabinecie stosowane są materiały najwyższej klasy, jak również nowoczesne metody lecznicze z tzw. najwyższej półki, ponieważ Pani Doktor systematycznie zdobywa wiedzę praktyczną na licznych zagranicznych konferencjach naukowych. Z całą pewnością Nasz Zespół może obiecać, że dołoży wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni z wizyty w naszym gabinecie.

CZYM ZAJMUJE SIĘ STOMATOLOG

Stomatolog to lekarz, który ze swoim pacjentem nawiązuje kontakt nieomal intymny. Dlatego tak ważne jest, aby zapewnić należyty komfort i poczucie bezpieczeństwa. W naszym gabinecie jest to sprawa najwyższej wagi, ponieważ dobro pacjenta jest stawiane zawsze na pierwszym miejscu. Nić porozumienia oraz wzajemne zaufanie procentuje doskonałą współpracą, a tylko wtedy można osiągnąć oczekiwany sukces terapeutyczny. Zrozumienie przyczyn schorzenia w obrębie jamy ustnej oraz podążanie za wskazówkami lekarza czy higienistki umożliwia utrzymanie stanu zdrowia jamy ustnej przez wiele lat. Z perspektywy wielu lat doświadczeń Naszego Gabinetu wiadomo, że jest to możliwe, a pacjenci dbający perfekcyjnie o higienę jamy ustnej mają szansę na to, aby cieszyć się pięknym uśmiechem przez wiele lat.

STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA

To dziedzina stomatologii zajmująca się leczeniem chorób tkanek twardych zębów oraz miazgi. Przy użyciu materiałów odtwórczych jesteśmy w stanie zachować zęby, które jeszcze niedawno byłyby skazane na leczenie chirurgiczne, czyli usunięcie.

ENDODONCJA MIKROSKOPOWA

Jest to leczenie kanałowe przy użyciu najwyższej klasy mikroskopu zabiegowego (mikroskop Leica), co umożliwia przeprowadzenie skomplikowanych zabiegów mikrochirurgicznych w obrębie kanałów. Dzięki temu można ocalić od usunięcia zęby nawet z rozległymi zmianami zapalnymi w obrębie kości szczęk.

PROTETYKA STOMATOLOGICZNA

Królowa nauk stomatologicznych. Wymaga całościowego spojrzenia na schorzenia pacjenta w obrębie jamy ustnej, dokładnej diagnostyki i przemyślanego planowania leczenia rekonstrukcyjnego. Rozwój techniki umożliwia wierne odtworzenie utraconych zębów oraz uzyskanie pięknej estetyki, co daje ogromną satysfakcję pacjentowi, ale również zespołowi lekarz dentysta – technik dentystyczny.

PERIODONTOLOGIA

Nauka o schorzeniach tkanek otaczających ząb, których przewlekłe zapalenie doprowadza do destrukcji narządu żucia oraz przyczynia się do powstania chorób ogólnoustrojowych, z miażdżycą na czele. Wczesne zdiagnozowanie paradontozy daje pacjentowi szansę na zachowanie pięknego uśmiechu oraz zmniejsza ryzyko poważnych chorób, jak np. zawał mięśnia sercowego, udar mózgu i wiele innych chorób, na co jako doktor medycyny, a nie wyłącznie dentysta, zwracam szczególną uwagę.