O LEKARZACH

 

PROF. DR HAB. N. MED. KRZYSZTOF ŁABUZEK

Z racji posiadanych specjalizacji oraz wieloletniego naukowego i klinicznego doświadczenia na co dzień zajmuję się diagnostyką i terapią chorób z zakresu diabetologii, endokrynologii i zaburzeń metabolicznych. Posiadając rzadką w Polsce specjalizację z farmakologii klinicznej specjalizuję się również w „ustawianiu” złożonych terapii u chorych, którzy z powodu współistnienia kilku chorób (w tym cukrzycy i innych zaburzeń endokrynologicznych) wymagają jednoczesnego stosowania wielu leków, których działania uboczne często się na siebie nakładają.
  Przeczytaj więcej…
 

DR N. MED. JUSTYNA WITALIŃSKA-ŁABUZEK

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej oraz Oddziału Stomatologii Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Posiadając podwójne wykształcenie staż podyplomowy lekarski realizowałam w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. św. Barbary w Sosnowcu, natomiast staż podyplomowy stomatologiczny w Klinice Implantologii Silesia-Med w Katowicach.

W 2003 roku, na wydziale zabrzańskim, obroniłam pracę doktorską z zakresu medycyny, pt: „Znaczenie transformującego czynnika wzrostu TGF beta-1 i jego receptorów u pacjentów chorych na wrzodziejące zapalenie jelita grubego”. Swoje doświadczenie medyczne zdobywałam w takich ośrodkach naukowych jak: Kreiskrankenhaus Saale – Unstrut Naumburg, Niemcy (Oddział Chorób Wewnętrznych) oraz Algemeines Krankenhaus der Stadt Wiedeń, Austria (Oddział Chirurgii Szczękowo – Twarzowej Uniwersytetu Wiedeńskiego).

  Przeczytaj więcej…

OPINIE O LEKARZACH

Prof.  Łabuzek to prawdziwy lekarz z powołania, konkretny i rzeczowy. Jest bardzo kontaktowy,cierpliwie słucha, wytłumaczy i zawsze udzieli wyczerpującej odpowiedzi na pytanie. Wskaże w jaki sposób zmodyfikować leczenie, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki. Zawsze pełen spokoju i empatii. Oby takich lekarzy było jak najwięcej. To naprawdę wspaniały ,kompetentny Lekarz przez duże” L”.

Mateusz Getel / (1 marca 2015)

Prof. Łabuzka poleciła mi koleżanka, która leczy się u niego już od dawna. Pan doktor jest bardzo sympatyczny, otwarty, łatwo nawiązuje kontakt z pacjentem. Jest konkretny i rzeczowy – potrafi jasno i klarownie wytłumaczyć pacjentowi na czym polega jego choroba (tu cukrzyca), jak będzie wyglądało leczenie, jak należy się odżywiać, itp. Zachęca do zadawania pytań i udziela wyczerpujących, rzeczowych odpowiedzi. W mojej ocenie jest bardzo kompetentnym specjalistą pod każdym względem, a lekarz to przecież nie tylko wiedza medyczna, ale i odpowiednie podejście do pacjenta. Serdecznie polecam pana doktora diabetykom.

Sala Mandra / (8 stycznia 2015)

Pierwszy raz tak dokładnie usunięto mi kamień nazębny. Pani stomatolog oceniała zęby kilka razy. Powtarzam od czasu do czasu podstawowe zabiegi, myję zęby z zalecenia szczoteczką elektryczną i powiem Państwu, że nie mam żadnego bólu. Grunt to się przełamać.

– Łukasz / (3 grudnia 2014)

Polecam w 100%. Sterylnie, miło, Pani Doktor to dentysta z pasją!!! Przystępne ceny, nowoczesne motody leczenia, bezboleśnie. Pani Asystentka dostępna przez cały czas więc Pani Doktor sie koncentruje tylko na leczeniu ząbków. Pacjent ponad wszystko i zdrowe zęby oczywiście.

– JS / (12 sierpnia 2012)

Po wyleczeniu wszystkich zębów i ustawieniu kilku licówek mam uśmiech prawdziwej gwiazdy. Warto zainwestować w siebie i ten gabinet.

– MichalZ / (10 luty 2015)